OK!

bankometr.pl

Czy wiesz że... Od 2010 zgodnie z rekomendacją Związku Banków Polskich nowy bank jako pełnomocnik w ciągu 7 dni załatwi  wszelkie formalności związane ze zmianą konta!

Jak działa bankometria?

Banometria.pl - to nowoczesne narzędzie, które pozwali Tobie w 3 minuty wybrać i założyć najlepsze konto bankowe. 

Statystycznie Polacy tracą rocznie 485 zł na opłatach za konto bankowe podczas, gdy wybierając rachunek o tych samych parametrach można zyskiwać nawet 200 zł. Nie wierzysz? Sprawdź generując własny ranking kont poprzez narzędzie bankometria.pl.

Nie łatwo jest przeanalizować setki ofert kont bankowych i oszacować opłaty za konto biorąc pod uwagę wszelkie haczyki zawarte w regulaminach tworzonych przez banki. Nie pomagają też ogólnodostępne rankingi kont bankowych, ponieważ nie uwzględniają one indywidualnych preferencji danego klienta. Stworzony chaos informacyjny oraz skomplikowany proces analizy ofert rynkowych sprawia, że wielu z nas wybrało swoje konto bankowe impulsowo pod wpływem wszechobecnych reklam banków lub rekomendacji znajomych. Często nie jesteśmy nawet świadomi jak dużą część naszych finansów pochłaniają opłaty bankowe i jak łatwo można to zmienić!

W tym celu postanowiliśmy stworzyć narzędzie, które pozwoli wygenerować własny niezależny, spersonalizowany ranking kont osobistych. Wystarczy wybrać jakie charakterystyki ma posiadać Twój nowy ROR oraz dostosować parametry dotyczące operacji na koncie i określić przeciętne miesięczne saldo. Automatycznie na stronie pojawi się Twój własny ranking kont osobistych stworzony na podstawie algorytmu opracowanego przez specjalistów od spraw finansów. Ponadto stale sprawdzamy najnowsze promocje i aktualizujemy parametry rankingu. Kiedy już znajdziesz swoje idealne konto wystarczy kliknąć "załóż konto" i wypełnić formularz. Twój nowy bank skontaktuje się z Tobą i załatwi wszelkie formalności związane ze zmianą konta (zgodnie z Rekomendacją Związku Banków Polskich to obowiązek nowego banku). Zmiana konta osobistego nic nie kosztuje i nie wymaga poświęcenia czasu. Poza korzyściami finansowymi po zmianie konta bankowego na rachunek numer 1 w rankingu wygenerowanym za pomocą bankometria.pl stajesz się posiadaczem konta uszytego na miarę - płacisz i posiadasz tylko te usługi, których naprawdę potrzebujesz, posiadasz konto, które pozwala Ci na wygodne korzystanie i oszczędność czasu. 

Nie czekaj, dokonaj optymalnego i świadomego wyboru konta bankowego - zyskuj czas i pieniądze!

 

 
 

© 2011 bankometria.pl